Home * Lajme * Nga bota * Vjehrri ofendon princ Harry-n

Vjehrri ofendon princ Harry-n

Tenelovela e familjes Markel nuk ka fund. Kësaj here ka qënë babai i Megan Markle i cili ka ofenduar princ Harryn duke e quajtur burrack.

Deklarata është bëtë e prestigjozia “The Sun”, ku ka folur më gjerësisht edhe për marrëdhënien mes Kate dhe Meghan.

 “Kate dhe Meghan duhet t’i lënë mosmarrëveshjet mënjanë, nëse mes tyre ka të tilla. Jam shumë i shqetësuar për kritikat që Meghan po merr. Nuk mendoj se i meriton dhe nuk mendoj se po bën as çerekun e gjërave që po akuzohet. Nuk mendoj se Meghan po mundohet ta lëndojë Kate-in në asnjë mënyrë. Kate është një grua e fortë dhe nuk besoj se ka qarë, plus që ajo e di që është në pozita shumë më të forta se Meghan. Ai është njeri si të gjithë ne. Mendoj se ai ndihet sikur është mbi të gjithë të tjerët dhe ka të drejtën t’u flasë njerëzve sikur janë më pak të rëndësishëm. Nuk mund ta pranoj këtë. Është arrogance dhe mungesë burrërie”, -u shpreh Thomas

loading...