Lajme

VIDEO Denoncimi/ Ja çfarë bëjnë bandat e qeverisë

Ish-kryeminsitri Berisa ka bërë publike denoncimin e një qytetari lidhur me një kanal që është hapur gjatë natës,

përgjatë një segmenti rrugës dytësore, Kashar – Tiranë.

Denoncimin e bën ish-kryeministri Sali Berisha, që publikon edhe pamjet…

 

Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha

Denoncohen bandat e qeverise qe nuk pyesin per asnje ligj.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje z Sali Berisha kjo ka ndodhur ne rrugen dytsore perball kastrati nje kompani qe as ne nuk e dim se kush eshte ka hapur kete kanalin gjat gjith nates si hajduta duke na bllokuar bizneset pa asnje lajmrim dhe me e bukura asnje nga puntoret ose pergjegjsit nuk ndodhet ketu ju lutem publikojeni sa me shpejt.

sb

Denoncohen bandat e qeverise qe nuk pyesin per asnje ligj.Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sbPershendetje z Sali Berisha kjo ka ndodhur ne rrugen dytsore perball kastrati nje kompani qe as ne nuk e dim se kush eshte ka hapur kete kanalin gjat gjith nates si hajduta duke na bllokuar bizneset pa asnje lajmrim dhe me e bukura asnje nga puntoret ose pergjegjsit nuk ndodhet ketu ju lutem publikojeni sa me shpejt

Posted by Sali Berisha on Friday, January 18, 2019

Loading...

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close