Stil

Video/ Blogeria e re hodhi një karrige nga kati i 45-të

Duket se ajo nuk e kupton fare se çfarë ka bërë.

Në Toronto, filluan të marrin në konsideratë rastin e 19-vjeçares Marcella Zoya. Më 9 shkurt, vajza mori dhe hodhi dy karrige nga një dritare e vendosur në katin e 45-të të një kulle. Ajo e regjistroi incidentin në video dhe e ngarkoj në Snapchat.

Kanadaja është një vend që bën relativisht pak zhurmë në fushën e informacionit. Akti i Marcellës shkaktoi një rezonancë të tmerrshme, të gjithë flisnin për rastin.

Zoya është një emigrante nga Brazili dhe një blogere popullore me qarqe të ngushta. Ajo u arrestua dhe u dërgua në gjykatë të mërkurën. Atje zonja kërkoi falje dhe si rezultat, zonja u dërgua për të jetuar me nënën e saj nën arrest shtëpie dhe një kusht prej $ 2,000.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close