Lajme

Vetëvritet me fotoksinë një 20 vjeçar në Durrës

Një 20 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke pirë fotoksinë ditën e sotme.

Gjon D. nga fshati Gramëz i Durrësit ka shkruar për të kryer vetëvrasjen pranë kishës së fshatit.

Mesa duket në gjëndje paniku ka lajmëruar të vëllanë. Familjarët e kanë marrë në makinë me qëllim transportimin e tyre drejt spitalit të Tiranës, por gjatë rrugës makina është aksidentuar dhe për pasojë 20 vjeçari ndërroi jetë.

Loading...

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close