Lajme

Takohen Lu dhe Tahiri tek shef Edi

Ambasadori amerikan Donald Lu dhe ministri Saimir Tahiri janë takuar sot në zyrat e Kryeministrit.

Biseda
Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close