Home * Tag Archives: tv

Tag Archives: tv

Stop me këtë neveri!

Nga Erl Kodra “Rrëfimi i tmerrit” Unë sonte nuk mund të shkruaj tekst normal. Domethënë, nuk mund të shkruaj me një linjë të saktë arsyetimi, të rendis argumente ose të sistemoj fjalitë e mia bukur. Jo, sepse une nuk jam aq cinik sa të mund ta bëj këtë gjë qetësisht. Jo, sepse sonte unë sapo pashë një show horror teksa ...

Read More »

Wikileaks: “CIA na spiunon nëpërmjet smartphones dhe smart TV”

Wikileaks hyn në veprim, duke shpërndarë në rrjet dokumenta sekrete të cilat i përkasin CIA-s. Smartphone ynë, TV tona, janë mjete të spiunazhit dhe kanë brenda tyre gjithçka nga malware deri tek mikrofonat sekretet … Ja pra se si CIA kontrollon gjithçka, Evropë, Shtetet e Bashkuara, askush nuk është imun, Apple, Android, Microsoft, smart TV. Për më shumë lexoni shkrimin ...

Read More »

Puthen live në emision, Jul Deda kolegëve të ‘Fiks Fare’: Mos lejoni t’ju përdorin drejtuesit për të fituar audiencë

Puthja e dyshes Devis Muka dhe Dorian Ramaliu gjatë emisionit të mbrëmshëm “Fiks fare”, ka ngjallur reagime të shumta në rrjete sociale. Ndërsa një reagim vjen edhe nga aktori i humorit Julian Deda, ku përmes një postimi në rrjetet sociale thotë se ata janë përdorur vetëm për të tërhequr audiencë, ndërsa këshillon kolegët të mos përdorën nga drejtuesit e tyre ...

Read More »

Media Shtet

1471717540261

E verteta:

Read More »

Fotot e ditës (10 copë)

Read More »