Home * Tag Archives: saimir

Tag Archives: saimir

Nuk ka bërë ndonjë krim: Probleme për trafikantin Saimir Tahiri

Një skandal i pa precedentë po zhvillohet në botën e krimit: Trafikanti Saimir Tahiri, një nga njerëzit më të mëdhenj të hashashit shqiptar, është në akuzë sepse nuk ka bërë asnjë krim. Duket se gjatë përgjimeve tek krimet “Habilajt”, Tahiri ka harruar të shënoi në CV e tij këtë fakt, duke shkelur rregullat e Krimit. Tahiri i gjetur në mesin ...

Read More »

Policia që nuk duam!

Ish–ministri Manjani: Policia e cilit vend të NATOs falenderon ministrin?! Këta janë punonjës policie apo militantë partie? Kjo është policia që nuk duam!

Read More »

Wikileaks: CIA lexon dosjet ku mbajnë pornot. Panik në qeveri.

Pas publikimit të qindra dokumentave sekrete të CIA-s, së fundmi është zbuluar një dosje ku dokumentohet se si CIA, arin të lexojë dosjet ku mbahen porno. Tashmë e gjithë qeveria rrezikon të futet në Big Brother Albania që starton së shpejti. Sipas disa burimeve tona të brendshme në CIA, i cili kërkon të qëndrojë anonim, kështu që detyrohemi të përdorim ...

Read More »

Fotot e ditës 13.02.2017

Read More »

Takohen Lu dhe Tahiri tek shef Edi

Ambasadori amerikan Donald Lu dhe ministri Saimir Tahiri janë takuar sot në zyrat e Kryeministrit.

Read More »