Home * Tag Archives: foto

Tag Archives: foto

Sony krijon kartën e memorjes SD më të shpejtë në botë

Sony ka zbuluar kartën e memorjes SD më të shpejtë në botë. SF-G  është projektuar për shkrepje fotosh në breshëri dhe regjistrim video 4K , të cilat përdorin shpejtësinë e shkrimit në 299 MB për sekondë. Ashtu dhe shpejtësia e leximit, 300 MB për sekondë për të transferuar file. Karta do të jetë në dispozicion në muajin mars në tri ...

Read More »

Ja çfarë pune bëjnë motrat binjake, që marrin 20 mijë euro në muaj!

Dana dhe Nadia Bruna, 30 vjeçe, të cilat jetojnë në Miami, Florida, fitojnë 20,000 euro në muaj nga postimi i fotove të të pasmeve të tyre të rrumbullakosura për 1.1 milion ndjekësit e tyre në Instagram. “Ne kemi fund shpinën më të famshme në Instagram, e cila kushton shumë. Ne kemi pasur shumë punë për shkak të kësaj, ne jemi ...

Read More »

Vizioni i rrufeshem

6 Foto te vajzave ne kapur pa mendje!

Read More »

KY eshte KOMITETI :)

welcome

Ky eshte Komiteti, Ketu cdo gje do gjeni :)

Read More »