Home * Tag Archives: filma

Tag Archives: filma

Rrëfimi i rrallë i Demir Hyskjas para vdekjes: Besuam se po i shërbenim një kauze të madhe…

Demir Hyskja, gjatë gjithë karrierës së tij ka luajtur rreth 60 role në skenën e teatrit dhe rreth 40 role në filma. Ky “Artist i Popullit” ka luajtur edhe në skenat ndërkombëtare si në Gjermani, Francë, Itali, Rumani e gjetkë, ku ka vajtur Trupa e Teatrit Kombëtar, pjesëtar i së cilës ka qenë edhe ai. Që nga roli i dramës ...

Read More »

Mechanic: Resurrection (2016)

  SHIKO FILMIN

Read More »

Fjalët e Brad Pitt për Angelina Jolie, që bënë miliona njerëz të qajnë

Ka sekrete të mëdha që fshihen në një trup jashtëzakonisht të dobët si ai i aktores Angelina Jolie, sekrete që i di vetëm bashkëshorti i saj Brad Pitt. Kështu është shprehur aktori hollivudian në një rrëfim prekës për gjendjen shëndetësore të gruas së tij, që preku shumë njerëz në zemër dhe që do të mbahet mend gjatë: “Gruaja ime është ...

Read More »

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

SHIKO FILMIN

Read More »

Zootopia (2016)

SHIKO FILMIN

Read More »

Komiteti zbulon Nils Holgerson e vertete ne boten reale

Read More »