Home * Tag Archives: dashuri

Tag Archives: dashuri

Meta nga Novosela : Jo vendime bazuar në urrejtjen ndaj njëri-tjetrit dhe filozofinë e përjashtimit

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, zhvilloi një takim me strukturat në Novoselë të Vlorës, ku shoqërohej nga Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari dhe Prof. Shezai Rrokaj, anëtar i kryesisë së LSI. Duke folur para të pranishmëve gjatë këtij takimi, Meta, u shpreh se është koha që politikanët të marrim vendime të rëndësishme duke u bazuar ...

Read More »

Floriana Garo flet për dashurinë e re

Në një intervistë për “Express Rozë” ajo është shprehur se ditëlindjen e saj e ka festuar në një udhëtim privat në Marok ku ishte vetëm me të dashurin e saj. “Ishte një udhëtim më privat, dhe zgjodha ta kaloj me të dashurin tim”, është shprehur ajo. Ajo ka thënë se kjo lidhje vazhdon prej muajsh dhe se po e shijon ...

Read More »

Letër babait

Urime! Rrudhat në fytyrën tënde tregojnë shumë për kalvarin e vuajtjeve që un ju kam shkaktuar. Janë të vetmet që nuk mund ti fshehësh përballë meje! Ta njoh dhe shpirtin babi, i copëtuar e aspak i qetë për të ardhmen e fëmijëve të tu. Por përsëri mbahet, është një shpirt fisnik e plot dashuri. Të dua baba! U solle mirë e ...

Read More »

Ç’do ditë

Për ato që duhen, është San Valentino ç’do ditë.

Read More »

‘Dashuria nuk festohet, ajo bëhet’, San Valentino

Për dashuri bëhet gjithçka.  

Read More »

Shqipëria ka nevojë …

Read More »

Zbulohet i dashuri i Era Istrefit

Ajo është treguar gjithnjë e rezervuar për jetën e saj private por këtë herë një detaj i ka “nxjerrë” në shesh të gjitha. Në rrugën e saj drejt suksesit dhe pikërisht tani që po fillon një karrierrë më të zhvilluar në Europë, ajo është mbështetur nga menaxheri i saj, Faton Shoshi. Ata kanë gati 1 vit bashkë por çdo gjë ...

Read More »

Ëndërroj

Ëndërroj shijen e buzëve tua Ëndërroj Që sikur mjalti kanë ëmbëlsi, Zgjas buzët e mia drejt teje Të të puth me shumë dashuri! E ti largon kokën prapa Bëhesh se s’më don, Por e di se zemra jote Për mua loton! Buzët i lëpin me afsh të pa shuar Gjersa sytë ti mbulon shkëlqimi, Kurse unë tretem mbrenda teje Dhe ...

Read More »

Online Video Chat me vajzen shqiptare

Nje numer i madh vajzash shqiptare punojne neper studio te paregjistruara dhe kryejnë seks virtual nepermjet chatit. Kjo eshte nje video ku shfaqen se si punojne.

Read More »