Lajme

Skandaloze: Emisioni Stop denoncon një rast abuzimi me të mitur por zbulon identitetin e familjes

Sonte u trasmetua një denoncim i një manjaku që kishte abuzuar me një të mitur në Divjakë, por profesionalizmi i tyre lë për të dëshiruar. Në intervistën e bërë tek familja, janë kujdesur të mbulojnë fytyrat e tyre por harrojnë të mbulojnë fotografitë që janë në murr.

Si gjithmonë në shqipëri dhe sidomos në këto raste që duhet pasur maksimumi i rezervimit, mediat tona tregojnë identitetin e të dëmtuarve.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close