Home * Të vjetra * Sali Berisha: Droga buzë Vjosës

Sali Berisha: Droga buzë Vjosës

Ish-Kryeministri Sali Berisha disa herë ka denoncuar se tek ura e Poçemit ka parcela të pafundme me drogë. Sot policia njofton se ka gjetur plot 40 mijë rrënjë kanabis sativa dhe ka vënë në pranga 4 persona.

loading...

Leave a Reply