Stil

Rudina Dembacaj në rolin e një prostitute, do jem një super prostitutë

Aktrorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar së fundmi në emsionin ‘Late Night Show’ me Kastro Zizon.

Ndër të tjera Rudina foli edhe për shfaqjen e dytë që do të sjellë në teatër.

Aktorja zbuloi se do të luajë rolin e një prostitute, ndërkohë që e gjithë ngjarja do të zhvillohet brenda një bordelloje

Dialogu:

Rudina Dembacaj: Mezi po pres ta luaj si rol sepse më intrigon shumë. Jam shumë kurioze sesi do ta bëj karakterin një prostitute. Ngjarjet ndodhin në një bordello, por është vërtetë ana njerëzore e punonjëseve të seksit, që janë njerëz, kanë ndjenja.

Kastro Zizo: Futesh aq thellë tek roli? Në rastin konkret bën rolin e një prostitute. Mendon se do ishte një prostitutë e mirë? Unë për vete po

Rudina Dembacaj: Jemi në provat e para por do futem që ç’ke me të në rol. Do jem një super prostitutë ma beso.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close