Home * Lajme * Rrjeti “kryqëzon” Ramën: Kërkoi ndjesë Serbisë

Rrjeti “kryqëzon” Ramën: Kërkoi ndjesë Serbisë

Gjithashtu edhe faqet më të njohura humoristike kanë filluar të tallen me reagimin e Ramës për mosdekretimin e Cakajt.

Faqja satirike ‘Brryli Broadway’ thotë se Rama duhet t’i kërkojë ndjesë Serbisë dhe jo Kosovës.

Rama shkroi në Twitter “Ndjesë Kosovës për këtë turp”,  ndërsa ‘Brryli Broadway’ e ka modifikuar postimin e Ramës duke shkruar “Ndjesë Serbisë për këtë turp”.

loading...