Lajme

Rama përgjon Bashën duke kënduar në banjo: Rregjistrimin do e përdor për të shpërndarë turmat në raste protestash

Rubrika Kazani, është një rubrikë e ispiruar nga Kryeministri z.Rama, i cili për herë të parë ka përdorur këtë term publikisht, duke ju referuar mediave që publikojnë lajme të pa vërteta. Pra, kjo rubrikë nuk ka lajme të vërteta, por thjesht përdor ironinë dhe batutat për të qeshur me gazetarinë e keqe që po rritet gjithnjë e më shumë.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close