Home * Lajme * Rama darkë me Vuçiç

Rama darkë me Vuçiç

Kryeministri Edi Rama ka darkuar së bashku me Kryeministrin e Serbisë Aleksandar Vuçiç mbrëmjen e sotme në Sarajevë.

Syri.net mëson se në darkë së bashku me Ramën e Vuçiç kanë qenë edhe Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe Kryeministrat e tjerë të rajonit sikurse mund ta shikoni në foto.

Fotografia është shkrepur pikërisht në një restorant në Sarajevë rreth orës 19:45.

Sikurse mund ta shikoni, Rama dhe Vuçiç ndodhen të ulur në krah të njëri – tjetrit, ndërsa Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa përballë tyre në cepin tjetër të tavolinës.

 

Burimi: Syri.net

loading...

Leave a Reply