Stil

Puthje për 20 mijë euro? Modelja shqiptare refuzon ofertën

Modelja Feride Kuqi dhe fotografi i njohur Feliks Bilani ishin mbrëmë të ftuar në emisionin “Late Night Show”.

Gjatë bisedës në studio, Feride u shpreh se fotografitë nudo nuk ishin pjesë e dëshirave të saj. Për këtë arsye, fotografi zgjodhi t’i bëjë një pyetje që lidhej me një shifër të madhe parash.

Bëhej fjalë për 20 mijë euro në këmbim të një puthjeje, gjë për të cilën modelja u shpreh se duhej menduar.

Pjesë nga biseda

Bilani: Nëse të ofrohet një shumë 20 mijë euro për të luajtur një skenë në film ku të puthësh një djalë, do e bëje?

Kuqi: Ta mendoj sepse puthja mund të kaloj në gjë tjetër.

Zizo: Feliks a mund të bëhem unë gocë 20 mijë euro?

Loading...

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close