Lajme

PS mbledh kryesinë për herë të parë këtë vit

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur për herë të parë pëe këtë vit kryesinë e Partisë Socialiste.

Gjatë kësaj mbledhje grupi do të diskutojë mbi çështje organizative të PS në funksion të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit.

Pritet dhe diskutim mbi situaten aktuale politike pas perplasjeve kryeministri-presidence mbi çështjen e ministrit te Jashtëm.

Loading...

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close