Lajme

Policia kalon me semafor të kuq. Binte shi dhe nuk prisnin dot.

Përshëndetje Komiteti.al!

Sot në kryqëzimin e Drejtorisë së Policisë, një makinë policie sapo kaloi me semafor të kuq. Më falni ne për rrip sigurimi na hiqet patenta, këto çfarë dënimi kanë :) , apo nuk vlejnë rregullat për to.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close