Home * Lajme * Po ndodh tani: Takim Meta-Rama-Basha???

Po ndodh tani: Takim Meta-Rama-Basha???

Shpërndaje këtë lajm
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Që në orët e para të mëngjesit në vilën 31, po zhvillohet një takim midis z.Meta, z.Rama dhe z.Basha. Mësohet se në këtë takim janë dhe ambasadorët e bashkimit europian.

Ç’farë po diskutohet!?

Mos vallë po shkojmë drejt një qeverie teknike!?

Këtë do ta mësojmë në përfundim të këtij takimi të rëndësishëm.

loading...

Leave a Reply