Lajme

Përleshje masive në Tiranë

Një sherr masiv ka ndodhur në Kamzë.

Katër persona janë përplasur me grushte dhe sende të forta me një person tjetër.

Gjatë ditës së sotme Policia e Tiranës ka bërë me dije janë identifikuar dhe janë proceduar penalisht 4 të rinjtë të cilët shfaqen në një video të publikuar në rrjetet sociale, ku për motive të dobëta janë konfliktuar me njëri -tjetrin.

Gjatë ditës së sotme Policia e Tiranës ka bërë me dije janë identifikuar dhe janë proceduar penalisht 4 të rinjtë të cilët shfaqen në një video të publikuar në rrjetet sociale, ku për motive të dobëta janë konfliktuar me njëri -tjetrin.

Syri.net

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close