Lajme

Pas sukseseve me ndalimin e shitësve ambulantë dhe fëmijëve protestues, “Policia që Duam!” hap portalin www.sajuduam.al për të rritur trasparencën e policisë

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close