Lajme

Nuk ka bërë ndonjë krim: Probleme për trafikantin Saimir Tahiri

Një skandal i pa precedentë po zhvillohet në botën e krimit: Trafikanti Saimir Tahiri, një nga njerëzit më të mëdhenj të hashashit shqiptar, është në akuzë sepse nuk ka bërë asnjë krim.

Duket se gjatë përgjimeve tek krimet “Habilajt”, Tahiri ka harruar të shënoi në CV e tij këtë fakt, duke shkelur rregullat e Krimit.

Tahiri i gjetur në mesin e këtij skandali, po kërkon të gjitha mënyrat për të hequr këtë njollë. Për këtë, ka kërkuar dhe ndihmën e punonjësve të tijë policë të portokallisë.

 

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close