Stil

Njihuni me bukurinë e zv.ministres së re të Arsimit

Zëvendësministrja e re e Arsimit, Lorena Haxhiu nuk është një emër i panjohur njohur për publikun shqiptar. Shumë prej jush mund ta njihni pasi bëhet fjalë për një imazh të ekranit.

Lorena ka prezantuar disa programe e emisione të mëngjesit apo pasdites në “Albanian Screen” dhe “Vizion Plus”

Ajo është një imazh i ekranit, pasi në disa media ka qenë prezantuese e programeve për të rinj, po ashtu dhe emisioneve të pasditeve. Lorena Haxhiun e keni parë në emisionet e mëngjesit me programe si “Agon” në “Albanian Screen” e “Dita Ime” në “Vizion Plus”.

Por për të gjithë ju që nuk e dini zv.ministrja më e re e Arsimit ka mbajtur edhe postin e Drejtoreshës së Përgjithshme të Shërbimit Rinor, në varësi të Ministrisë së Arsimit, para se t’i besohej posti që la vetë Besa Shahini.

Në media kanë qarkulluar shpesh edhe fotot me bikini të zv.ministres 28 vjeçare që po i postojmë sërish.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close