Stil

Modelja shqiptare i vë ‘flakën’ Instagramit, i cili rikthehet online vetëm pas disa orësh

Irid Oxa është modelja që di gjithmonë sesi të tërheqë vëmendjen e Instagram”-it.

Ditën e djeshme, Irid e kapi “Instagramin” dhe i furi flakën duke i vënë gjobë ndryshe do ta linte të digjej krejt.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close