Stil

Modelja britanike zhvishet në ballkon dhe asnjë se shikon

Ajo është një nga modelet më të suksesshme dhe të ndjekura.

Lottie Moss, ka treguar format e saj fenomenale  derisa ka dal tërësisht e zhveshur në ballkonin e banesës së Tahirit, ku e kishte gjetur veten në mëngjes pa e kuptuar se si.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close