Lajme

Maradona përfundon në sallën e operacionit

Diego Armando Maradona këtë mëngjes, i është nënshtruar një operacioni të vështirë pasi ka pasur hemoragji në stomak.

Sipas avokatit të tij  Maradona ishte në gjendje të mirë dhe do të qëndrojë deri në 20 janar nën kujdesin e mjekëve.

Nuk është hera e parë që Maradona ka probleme me shëndetin, pasi vitet e fundit varësia ndaj drogës dhe alkoolit po e shkatëron dita ditës.

Loading...

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close