Stil

Leonardo DiCaprio në thelb nuk takohet me vajzat mbi 25 vjeç

Me siguri ju i keni kushtuar vëmendje raporteve të medias për romancat nga Leonardo DiCaprio me një bukuri të re. Por deri tani nuk kemi kuptuar se si lidhet rreptësisht Leo me moshën e vajzave të tij. Përdoruesit e Reddit nuk ishin shumë dembel dhe bënë një plan që tregon se aktori 44-vjeçar kategorikisht shmang partnerët mbi 25 vjeç.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close