Home * Sport * Futboll * Lajmi i keq për Barcelonën, lëndohet Neymar

Lajmi i keq për Barcelonën, lëndohet Neymar

Neymar është lënduar dhe nuk do të luaj ndaj Deportivo La Corunas. Barcelona e ka konfirmuar se sulmuesi brazilian, Neymar ka lënduar këmbën e majtë dhe nuk do të jetë në gjendje të luaj ndaj Deportivo La Corunas.

Po ashtu, për shkak të lëndimit në këtë takim nuk do të luaj as Rafinha, i cili kishte paraqitje fantastike ndaj PSG’së.

Pjesa e tjetër e skuadrës është gati për ndeshjen e nesërme të La Ligas.

loading...

Leave a Reply