Stil

Komentuesit Zaiminës: Je si Michael Jacksonin

Edhe pse ka kohë që është larguar nga qëndra e vëmendjes, Zaimina vazhdon të komentohet herë pas here në media për fotot të poston në Instagram.

Por kësaj here nuk ka qëlluar të marrë komente pozitive. Kanë qenë të shumta kritikat për operacionet që ajo ka bërë në fytyre, dhe ajo që bie më shumë në sy është komenti më epik i një fansi ku i shprehet se ngjan si Michael Jackson.

“Zaimina ti je?”, “Mu duke si Michael Jackson për një moment. Boo çfarë i ke bërë fytyrës moj.”, komenton një fans.

Loading...

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close