Lajme

Klosi: Kemi pasur super sukses me spotin Taken by Albania, për të prish imazhin e shqipërisë

Spoti katunaresk i qeveris Rilindja, ka arritur super sukses, duke bërë të gjitha mediat botërore ta kritikojnë atë dhe të largojë turistët  e vetëm që donin me pa shqipërinë.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close