Stil

Kim Kardashian në mes sportives dhe elegantes

Kim Kardashian është fotografuar duke shijuar një natë familjare me bashkëshortin Kanye West, dhe fëmijët e tyre.

Bukuroshja dukej mbresëlënëse, derisa kishte vënë në pah linjat seksi trupore.

Kim kishte veshur një palë çizme të argjendta dhe zgjodhi të heqë dorë nga aksesorët.

Pamjen në mes sportives dhe elegantes, e kishte kombinuar me flokët e lëshuar mbi krahë.

Derisa mbante në krahë vogëlushen e saj, ajo mori vëmendjen e atyre që e rrethonin.

Loading...

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close