Home * Sport * Futboll * Kaka drejt martesës së dytë.

Kaka drejt martesës së dytë.

Ish- lojtari i Realit të Madridit , Kaka duket se e ka harruar tashmë Coroline Celico me të cilën u divorcua në vitin 2015 dhe pritet të martohet me një tjetër grua.

Ai ka njoftuar se do të martohet me modelen Carolina Dias.


Madje duke u treguar tejet romantik me stutusin e tij të hedhur në Instagram: “Ti më ke bërë njeriun më të lumtur në botë dhe unë premtoj që do të bëj gruan më të lumtur”, ka shkruar ai.

loading...