Home * Ironi + * Lajmi Real * Jeta luksoze e nipit të diktatorit të fundit në botë.

Jeta luksoze e nipit të diktatorit të fundit në botë.

Tony Kastro është nipi i ish-diktatorit Fidel Kastro. Ish-presidenti i Kubës, Fidel Castro, i konsideruar nga perëndimorët si një nga diktatorët e fundit në botë, vdiq në moshën 90-vjeçare në 2016.

“Daily Mail” ka shkruar një artikull, për jetën e luksit që bën Tony Kastro. 

Jahtet luksoze dhe udhetimet në gjithë botën Tony i ekspozon në rrjetet sociale por pas publikimit të fotove nga “Daily Mail”, ai ka bërë private llogarinë e tij në Instagram.

loading...