Stil

Ilda Bejleri dhe Klevis Balliu ndahen pas 2 vitesh

Burime për ‘Gazetën Shqiptare’ kanë treguar se Ilda dhe Klevis janë ndarë.

Nuk dihet shkaqet që kanë çuan në një ndarje mes tyre, por persona të afërt pranë çifti kanë treguar për ‘Gazetën Shqiptare’ se ata janë ndarë dhe ribashkuar shumë herë por këtë herë është përfundimtare. Ndërkohë as Ilda dhe as Klevis nuk kanë reaguar dhe secili ka vazhduar me angazhimet e veta.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close