Stil

Iku nga ‘Stop’, ja ku do e shohim Alesia Bamin

Iku me zhurmë të madhe nga emisioni ‘Stop’.

Largimi i Alesia Bamit shkaktoi akuza të shumta mes balerinës dhe drejtuesve të Stop dhe Klan, duke sjellë edhe reagime të tjera.

Ajo u largua nga emisioni pasi kishte bërë një dalje televizive pa lejen e drejtuesve.

Por vetëm pak më shumë se 1 javë nga largimi i saj nga Stop, SYRI.net ka mësuar destinacionin e ri të Alesia Bamit.

Burimet kanë bërë të ditur për SYRI.net se Alesia Bami do ti bashkohet stafit të ‘E Diell’ në Top Channel.

Ajo do të bëjë rubrikën e ‘lotarisë’.

Syri.net

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close