Yp Xhixhi

Histori me pikëpamje erotike 1

Këto javë ishin të ngarkuara por unë nuk i preva shpresat për të gjetur burrë. Gjeta dhe unë format e mia për të mos e kaluar Shën Valin vetëm , dhe vërtet ishin efktive. Unë nuk e fjeta vetëm natën e Shën Valit, fjeta me qenin e komshies pasi ma la në kujdestari sepse ajo do dilte të kurvëronte me dashnorin. Cfarë zuske.

Nejse nga data 11 isha entuziaste, kisha bindjen se do bëja namin e do të kisha edhe unë shansin të më ndukte ndonjë. Në fakt doli dikush në horizont. Mënyra si e takova ishte e sikletshme pasi ishim një tufë burrash seriozë të kollarepsur.

Nuk prisja të më ngacmonte pasi mu duk njeri serioz, dhe parashikimi im doli i saktë. Si fillim ai morri nurmin . Mendova që numrin e kërkoi për kortezi dhe që do shkruante pas 3 muajsh ose kurrë. Kisha totalisht të drejtë ai shkruajti 13 minuta pasi ishim takuar.

Biseda ishte interesante, ai filloi të shpaloste gjithë kulturën e tij gjithashtu edhe unë. U sforcuam aq shumë për të treguar sa të kulturuar ishim sa herë pas herë lëshonim ndonjë pordhë që fatmirshisht ishte pa erë.
Për një moemnt mendova se vazhdonte fliste me mua pikërisht për intelektin tim .

Ishte më i vogël se unë por që kishte të stampuara veprimet e një burri 40 vjec. Së paku një i ri në moshën e tij duhet të ishte duke pire hashash ndonjë cep pallati dhe duhet të mbante veshur pantallona të grisura. Ai i kishte zët pantallonat e grisura, rrinte gjatë gjithë kohës me kostum kollare, ndërsa pas pune vishte rroba që nuk i përshtateshin moshës së tij.

Crëndësi ka se si vishej, rëndësi ka që poshtë pantallonave me siguri ai kishte një bibilush . Epo dukej ai që e kishte të vogël.

Nejse ne filluam të flisnim rregullisht nga mëngjesi në mbrëmje për tre ditë rresht dhe deri në atë moment mund të thoshim pa frikë që gjërat po bëheshin shumë serioze mes nesh. Ai më pyeti se cplane kisha për të shtunën dhe unë i thashë se doja të shkoja në kinema.
Në këto momente cdokush ka të drejtën e gjithë botës për të thënë po ç’sinema moj ç’sinema por unë realisht doja të shkoja në kinema. Ditën e takimit ai bëri sikur kishte një punë me tëpër rëndësi jetike dhe më tha që bëhej vetëm për kafe të shpejtë. Në fakt atë e priste mami në shtëpi se i kishte bërë byrek me kungull.

Shkoj në takim dhe nuk arrija ti kapja dot rritmin, ai bënte veprime si të ishte cuni i Rock Feler dhe sikur bënte kakën cdo ditë ndonjë thes prej floriri.

Nuk e dua të mohoj simpatinë pasi keto janë gjëra që si ke në kontrroll por kur vjen puna për tu ndjerë rrehat me veten, ndihesh vetëm duke përfolur defektet e të tjereve. Djali i kishte bërë mirë hesapet, më foti në makinë e më futi duart. Unë normalisht rezistova pasi nuk jam zuskë. Për një moment mendova se do përdhunonte dhe thurra në kokë bjë plan si të shpetoja nga kthetrat grabtiqare. E gënjeva duke i thënë se do ja lija për shën Valin.

Ai pas disa negociatash ra dakort ndërkohë që me duar më kapte si ato macet që duan të mbulojnë kakën që sapo kanë bërë. Ika dhe pasi ika vendosa të mos e takoja më. Rrugës po mendoja rreth vetes se sa zuske e keqe isha.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close