Lajme

Gazetari i njohur-Ramës: Ke vrarë shpresën e shqiptarëve

I ftuar në emisionin ‘A Show’ ishtë i ftuar gazetari i njohur Ben Andoni. I pyetur nga gazetari Adi Krasta, Andoni ka komentuar situatën politike në vend.

Sipas gazetarit qeverisja e keqe dhe Rama u kanë vrarë shpresën shqiptarëve. Rama ka hyrë në një rrugë pa kthim- tha Andoni.

Rritja ekonomike nuk reflektohet tek popullsia. Gjithashtu edhe skandalet e njëpasnjëshme ka bërë që shqiptarët të largohen masivisht- vazhdoi më tej gazetari.

Ben Andoni ka folur edhe për marrëdhënien e Ramës me gazetarët. Sipas tij gazetarët dhe mediat flasin shumë por dëgjohen pak. Rama nuk do mundet tu mbyllë kurrë gojën gazetarëve- përfundoi ai.

Syri.net

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close