Home * Stil * Floriana Garo flet për dashurinë e re

Floriana Garo flet për dashurinë e re

Në një intervistë për “Express Rozë” ajo është shprehur se ditëlindjen e saj e ka festuar në një udhëtim privat në Marok ku ishte vetëm me të dashurin e saj. “Ishte një udhëtim më privat, dhe zgjodha ta kaloj me të dashurin tim”, është shprehur ajo.

Ajo ka thënë se kjo lidhje vazhdon prej muajsh dhe se po e shijon lumturinë që i fal kjo lidhje, por ende nuk dëshiron ta bëjë publike. “Mund të them që kam gjetur një njeri që më përshtatet”, ka thënë ajo.

Ndërsa për ish-in e saj ajo shprehet se historia me të është një kapitull i mbyllur.

“Ka qenë një lidhje që unë vlerësoj, një pjesë e rëndësishme e jetës sime me një njeri që e kam dashur… por kjo ndodh. Është kapitull që është mbyllur dhe unë i uroj më të mirat” ,-u shpreh Floriana. 

loading...

Leave a Reply