Home * Të vjetra * Edhe Bleona Qereti në Kanë, ja çfarë do të bëj këngëtarja

Edhe Bleona Qereti në Kanë, ja çfarë do të bëj këngëtarja

Këngëtarja Bleona Qereti nuk mund të linte pa marrë pjesë eventin e njohur ndërkombëtar të festivalit të filmit në Kanë.

“Duke u bërë gati për koncert”,-shkruan Qereti në foton e postuar prej saj. Në këtë foto ajo shfaqet mjaft sportive dhe e ngazëllyer për praninë e saj në këtë event.

loading...

Leave a Reply