Home * Art & Kulturë * DICaprio kapet me të dashurën 20 vjeçare

DICaprio kapet me të dashurën 20 vjeçare

“Dashuria nuk njeh moshë”, këtë e thonë gjithë njerëzit e planetit por kur bëhet fjalë për vipat, portalet mbushen plot me thashetheme për jetën e tyre private.

Kështu edhe DiCaprio ka vazhduar traditën e vipave duke u lidhur me një vajzë që ka 23 vite diferencë në moshë.  

Aktori 44 vjeçar dhe modelja 21 vjeçare jo vetëm që duken shumë bukur por edhe të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit. Aja kanë shkëmbyer puthje pasionante gjatë një takimi në Manhattan, ku DiCaprio u shfaq i veshur thejsht,  me kapelën e LA Dodgers.

Camila Morrone është modele e agjencisë IMG Models dhe LA Model Management e është një prej emrave më në zë në Amerikë.

loading...