Home * Lajme * Deputeti i PD: Standardet e sigurisë në nivelin nën “0”

Deputeti i PD: Standardet e sigurisë në nivelin nën “0”

Deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri përmes një postimi në ‘Facebook’ ka deklaruar se vetëm në 24 orën ka pasur dy skandale.

REAGIMI I DEPUTETIT

Skandal me çertifikatën INFORMACIONIT TË SIGURISË SË LARTË që lëshohet me më pak kontroll se një çertifikatë familjare…
Skandal me SIGURINË e Depove të Armatimit të bazës më të rëndësishme detare që zbrazet gjatë natës…


Kjo vetëm 24 orët e fundit!!!
STANDARDET e SIGURISË në nivelin nën “0” në vendin anëtar të NATO-s që qeveriset nga një narko-qeveri e korruptuar!
P.S. të gjitha shërbimet dhe resurset e SIGURISË funksionojnë 24/24 vetëm aty ku cënohet mbijetesa politike e narko-Kryeminstrit: tek studentët në protestë, tek naftëtarët në protestë, tek minatorët në protestë… tek populli në protestë!

loading...