Home * Stil * Femër * Demi Rose nuk di të vishet

Demi Rose nuk di të vishet

Demi Rose vazhdon të postojë foto pothuajse lakuriq.

Modelja britanike ka nxjerrë foto nga pushimet në Tulum të Meksikës, ndërkohë që gjysma e planetit po ngrin nga të ftohtit.

Ajo ka postuar jo nje por dy foto me bikini dhe ka marrë mijëra klikime.

loading...