Foto e Ditës

Foto e Ditës

A nuk duket si zog?

Duke parë këto foto, mund të duket se ky është një zog i zakonshëm në një pemë. A nuk duket…

Një foto e rrallë!

At Gjergj Fishta në pervjetorin e krijimit të Shoqnisë “Rozafat” Shkodër. Nga qëndra, djathtas: Shuk Shllaku (në piano), Ugo Arditi…

Liri

Pa koment

Dua Lipa dhe Bebe Rexha në Grammy Awards

Vajzat Shqiptare që na bënë krenarë në këtë event botëror.

Protesta “Mbro Teatrin”

Sot është një ditë e rëndëishme, kauza për mbrotjen e Teatrit nga aksioni i parë publik mbush 1 vit.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close