Kulturë

Kulturë

Lexon librin “Kurban” dhe zbulon që autori në fund vdes

Read More »

Rama mer masat për protestën e sotme dhe bën aleancë me Ertugrulin. Do shfaqen 3 seri të reja çdo ditë.

Read More »

Autorët e Marvel: “Në ciklin e ardhshëm të ‘Avengers’ do e kenë keq punën, do përballen me kryeministrin Rama”

Read More »

Ekskluzive, Rama pranon të dorëhiqet vetëm kur të mbarojë dimri në “Game of Thrones”

Read More »

“Gjithnjë e më e vështirë për të shpikur tituj të fortë”, rregjizor i pornografisë kërkon këshilla Fugës

Read More »

Sondazhi: Rilindasit e Ramës lexojnë më shumë libra se të gjithë, zihen për një vend në bibliotekë…

Read More »

As Fifit as Kejsit, Flori Mumajesi i bën dedikim thesarit

U aludua se Flori është në një histori dashurie me këngëtaren Fifi duke qenë se ata publikuan një video ku…

Read More »

Fiton aktorin më të mirë në filmin 2 gisht mjalt, Erion Veliaj: “Isha vetvetja”.

Read More »

‘Sulltani Abdylhamid’ flet për shqiptarët dhe ‘i paralajmëron’ për këtë gjë

“Kryeqyteti Abdylhamid” është kthyer në një prej serialeve më të ndjekur për publikun turk dhe atë shqiptar. Rolin kryesor të…

Read More »

Vajza e aktorit të ndjerë iu kthehet komentuesve: Nuk do qaj se thoni ju

Pak javë më parë aktori i njohur amerikan Luke Perry ndërroi jetë si pasojë e një hemorragjie cerebrale. Aktori i…

Read More »
Close
Close