Home * Stil * Vip

Vip

27 vjeçarja synon të bëhet frymëzim për femrat e botës

Alexandra Cane u bë e famshme gjatë verës në “Love Island” për qëndrimet e saj dhe bukurinë natyrore. Ajo  tani po synon të frymëzojë të gjitha gratë në botë, për t’u ndjerë krenare ashtu siç janë. 27 vjeçarja ka realizuar një fotosesion për kampanjën e saj “Protein World”, ku shfaqet duke pozuar me kostume të ndryshme provokuese. Duke folur ekskluzivisht ...

Read More »

Vendimi që mori Enca Haxhia

Enca Haxhia ka postuar një fotografi në Instagram, me të cilën tregoi se ka kërkuar që titullin e baladës së re ta vendosin fansat. “Dua që fansat të vendosin titullin e baladës së re”, ka shkruar ajo, duke lënë opsionin e hapur për  titujt që do t’ia propozojnë fansat. Me këtë gjë, këngëtarja ka bërë të ditur se ka finalizuar ...

Read More »

Kim Kardashian në mes sportives dhe elegantes

Kim Kardashian është fotografuar duke shijuar një natë familjare me bashkëshortin Kanye West, dhe fëmijët e tyre. Bukuroshja dukej mbresëlënëse, derisa kishte vënë në pah linjat seksi trupore. Kim kishte veshur një palë çizme të argjendta dhe zgjodhi të heqë dorë nga aksesorët. Pamjen në mes sportives dhe elegantes, e kishte kombinuar me flokët e lëshuar mbi krahë. Derisa mbante ...

Read More »

Puthje për 20 mijë euro? Modelja shqiptare refuzon ofertën

Modelja Feride Kuqi dhe fotografi i njohur Feliks Bilani ishin mbrëmë të ftuar në emisionin “Late Night Show”. Gjatë bisedës në studio, Feride u shpreh se fotografitë nudo nuk ishin pjesë e dëshirave të saj. Për këtë arsye, fotografi zgjodhi t’i bëjë një pyetje që lidhej me një shifër të madhe parash. Bëhej fjalë për 20 mijë euro në këmbim ...

Read More »

Kujdes me zemrën, Demi Rose zhvishet për fansat

Demi Rose është në qendër të vemendjes pas çdo dalje në publik. Bukuroshja është në Meksikë me të dashurin e saj DJ Chris Martinez, ku ka realizuar një set të ri fotografik. Si gjithnjë ajo shfaqet mjaft në formë dhe e motivuar për të vijuar karrierën e saj. 23-vjeçarja vuri në pah format e saj bombastike me bikinit shumë të vogla ...

Read More »

Meghanin e quajnë “zonjë e shëndoshë“, çfarë përgjigje i jep ajo???

Ka marrë plot komplimenta Meghan Markle gjatë takimit me pjesëtarë të stafit dhe vullnetarë në strehën e kafshëve “Mayhew”, por mes tyre pati edhe një që ne do të mendonim se nuk i ka pëlqyer shumë dukeshës së Sussex-it. “Çfarë zonjë e dashur që je. Të bekoftë Zoti”, i tha nje prej grave të pranishme në event, e cila është ...

Read More »

Sophie Turner nuk lante flokët teksa xhirohej ‘Game of Thrones’

Sansa Stark ka një kohë të gjatë pa bërë dush. Nëse keni menduar ndonjëherë se si seriali “Game of Thrones” i bëri aktoret të duken kaq autentikisht të gërshetuara dhe të yndyrshme në ekran – sekreti është se gjithë ajo papastërti është shumë e vërtetë. Në një intervistë me InStyle, Sophie Turner, e cila luan vajzën më të madhe Stark ...

Read More »

David Bowie shpallet ikona më e madhe në botën e argëtimit

Këngëtari legjendar David Bowie u shpall ikona më e madhe në botën e argëtimit në shekullin e XX-të. E gjithë kjo pasi mori më së shumti vota në sondazh të bërë nga BBC duke lënë pas ikona të tjera, si Charlie Chaplin, Merilin Monroe dhe Billy Holyday. Qëllimi i votës ishte që audienca të zgjidhte “yllin më të madh të ...

Read More »

Fansat po e presin një bashkëpunim mes Noizyt dhe Taynës

Është duke u diskutuar për një bashkëpunim mes rep-artistëve Noizy dhe Tayna. Dy rep-artistët më të suksesshëm të momentit, Noizy dhe Tayna duket se i kanë bashkuar idetë për një bashkëpunim. Një faqe online në Instagram e ka publikuar një fotografi pranë të cilës ka dhënë lajmin i cili i ka gëzuar tejmase një pjesë të madhe të publikut. Pranë ...

Read More »

Rita Ora vihet në siklet kur pyetet për lidhjen me Andrew Garfieldin

Rita Ora nuk jep asnjë përgjigje kur vjen puna te marrëdhënia me Andrew Garfieldin. Në një intervistë të fundit me “The Morning Mash Up” në SiriusXM Hits 1, Ora kishte një reagim të papritur në një pyetje të një fanse sa i përket raportit me aktorin dhe rolin e tij në Spider-Man. Përgjigja e këngëtares shqiptare ishte në lidhje me ...

Read More »