Home * Ironi + * Fletë rrufe

Fletë rrufe

Paloka:Gruaja e Ramës më nikoqire se mami i Veliajt

Deputeti demokrat Edi Paloka ka komentuar  deklarimet e Ramës për pasurinë dhe shtëpinë në Surrel.  Në një postim në faqen e tij në facebook, Paloka shkruan se, “Njësoj si njerëzit e tij në hall për të fshehur pasurinë, edhe Edi Rama përdori si mburojë gruan, që në këto raste qëllon edhe kursimtare, edhe nikoqire”. “Çfarë kuptuam nga kllouni që kemi për Kryeministër ...

Read More »

Adrian Isufi sulmon Ermal Mamaqin

Piktori Adrian Isufi ka lëshuar ofendime ndaj moderatorit Ermal Mamaqi pas daljes së këtij të fundit me kreun e qeverisë. Isufi nëpërmjet një postimi në Facebook është shprehur me tone të ashpra ndaj Mamaqit duke e cilësuar si servil.  “O ERMAL MAMAQI… O BYTHLËPIRES I PUSHTETIT… emisioni yt është i publikut dhe jo i menderes tënde… keshtu që mos perdor ...

Read More »

Çuçi pushohet, por në realitet ai është një luftëtar prej dëbore

Rama largon 4 ministra nga qeveria, ndërkohë reagon Bledi Çuçi për shkarkimin e tij: Kur u zgjova sot në mëngjes, gruaja më telefonon pasi e kishte telefonuar Kryeministri që të lajmëronte shkarkimin tim, për vlerat e mia prej super krimineli që jam. Ai më rekomandoi të bëja më shumë pushime, se jam lodhur gjatë gjithë kësaj kohe…

Read More »