Home * Ironi +

Ironi +

10yearchallenge: Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi nuk kanë ndryshuar fare, por kultivojnë katunar-llëkun

Read More »

Pakti me Universitetet/ ERTV shpall hapësira boshe për reklama gjatë kësaj propagande

Read More »

Meta: Rama mund të arrijë dhe 3,500,347 pëlqime në facebook, por në fund do i bllokohet llogaria

Read More »

Balili: “U dorëzova pasi nuk i rezistova dot sharmit të Lleshit si ministër i brendshëm”

Read More »

Veliaj shkon të takoj viktimat e administrimit të tij në unazën e re.

Read More »

Gati referendumi për të nxjerrë Theresa May nga Mbretëria e Bashkuar

Read More »

Luzim Basha deklaron: “Nga sot do përdori zjarrfiksen vetëm për të fikur zjarret e brendshme”

Read More »

Mblidhen të depresuarit, fillon seanca e jashtëzakonshme parlamentare

Read More »

I papuni refuzoji 2 oferta pune, por duhet të pranojnë të tretin dhe të bëhet Rilindas

Read More »

E rrallë/ Miljona merimanga formojnë një rrjetë masive në një zonë malore në Brazil

Banorët e një zone malore në Brazil, mbetën të hutuar nga rrjetin masiv me merimanga, që dukeshin sikur do binin sipër tyre si shi. Insektet që qëndronin në fijet pothuajse të padukshme, prisnin që të kapnin prenë dhe nuk përbënin asnjë rrezik për njerëzit. Ekspertët kanë bërë të ditur, që njerzit të mos shqetësoheshin pasi helmi tyre është i dobët ...

Read More »