Home * Stil * Femër * Camila i zë vendin Adele-s

Camila i zë vendin Adele-s

Hiti i Camila Cabellos, “Havana”, është bërë kënga më e dëgjuar online e të gjitha kohërave nga një artiste femër.

Tani “Havana” numëron mbi 3.4 miliardë dëgjues duke ja kaluar edhe “Hello” të Adele, e cila kishte 3.36 miliardë.

Camila është nominuar për dy çmime në ceremoninë e ardhshme të Grammy Awards, një në kategorinë Performanca Më e Mirë Pop Solo për “Havana” dhe tjetra për Albumin Pop me Vokalin Më Të  Mirë për albumin e saj debutues me titullin Camila.

Kjo ceremoni pritet të mbahet në muajin e ardhshëm

loading...