Kulturë

Baby G pozon nudo (arrin 400 mijë ndjekës në Instagram)

Ajo u bë e famshme me këngën ‘Monstër’ dhe sot Baby G është një ndër këngëtaret më të komentuar.

Gjithashtu ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon herë pas herë foto provokuese.

Dhe në lidhje me rrjetin social Instagram së fundmi këngëtarja ka arritur shifrën 400 mijë ndjekës në Instagram dhe siç duket kjo e ka lumturuar pa masë.

Dhe për ti përshendetur ajo ka publikuar një foto nudo ku shihet brenda një hoteli me pamje nga kulla Eiffel.

“400K, ju dua të gjithëve”, ka shkruar artistja.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close